Aktuálně
< zpět

POHÁDKOVÉ KRKONOŠE A PODKRKONOŠÍ

TISKOVÁ INFORMACE

 

Krkonoše – svazek měst a obcí získal pro oblast cestovního ruchu z Evropské unie v rámci 37. kola výzvy Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod, prioritní osy 3 Cestovní ruch, oblasti podpory 3.2. Marketingové a koordinační  aktivity v oblasti cestovního ruchu, finanční podporu na realizaci projektu „Pohádkové Krkonoše a Podkrkonoší“. Projekt je aplikován do podmínek nejvyšších českých hor a jejich podhůří. Součástí je mj. pravidelná tvorba elektronického newsletteru a jeho distribuce.

 

Newsletter bude informovat o novinkách v Krkonoších a Podkrkonoší,

v oblasti cestovního ruchu,

i o dění ve Svazku Krkonoše a Sdružení Podzvičinska

 

Elektronický zpravodaj je a bude vydáván jednou měsíčně v českém a polském jazyce. Svým sdělením bude pokrývat obě území dohromady. Obsahem bude výběr nejzajímavějších témat, novinek a akcí z regionu.

 

Za Krkonoše - svazek měst a obcí, jeho koordinátorka Klára Hančová, doplnila: „Newsletter není vytvořen jako příloha v pdf formátu, ale je vložen přímo do těla e-mailu. Psán je v html kódu s přímými prokliky na webové stránky www.krkonose.eu a www.podkrkonosi.eu pro zobrazení dalších informací.

Je rozesílán na vybrané e-maily získané z direct mailingu, e-mailové adresy našich partnerů a příznivců v území. Příjemci newsletteru jsou také informační centra, členské obce, partnerská města, další organizace. Ostatní adresy zájemců o zasílání newsletteru evidujeme z různých akcí, prezentací a fór cestovního ruchu. Jiné adresy jsme získali prostřednictvím webových stránek a spoluprácí s komerčními subjekty v regionu.“

 

Jak získat newsletter?

 

K odběru newsletteru se lze přihlásit na webových stránkách www.krkonose.eu zadáním e-mailové adresy a přihlášením se k odběru novinek.

 

 

Říjen 2014, Dáša Palátková

 

 

Otevírací doba

pondělí  zavřeno
úterý  9 - 16
středa  9 - 16
čtvrtek  9 - 16
pátek  9 - 16
sobota  9 - 16
neděle  9 - 16

Duben a listopad o víkendech zavřeno.

Kontakty

Rýchorské náměstí 10

542 01 Žacléř

Tel.:   +420 499 739 225

E-mail: muzeum@zacler.cz

www.muzeum-zacler.cz

Aktuální počasí
zdroj: in-pocasi.cz