Autobus z Trutnova jezdí po trase Trutnov-Babí-Žacléř-Královec-Bernartice-Trutnov a v opačném směru. Půlhodinová trasa přes obec Babí je výhodnější. Do informačního centra se dostanete ze zastávky Žacléř-náměstí. Vlakový spoj bohužel již není. Infocentrum je spojené s pokladnou a prodejnou městského muzea.

Parkování aut je možné po straně ulice přímo před budovou muzea, nebo na parkovišti vedle městského úřadu v horní části náměstí. Autobusy mohou parkovat přímo na náměstí. Větší počet autobusů na záchytném parkovišti při vjezdu do města.

Cyklisté vítáni. Na Vaše kola čekají stojany před budovou.Silnice z Prkenného Dolu na Rýchorské náměstí v Žacléři je už průjezdná!

Silnice z Prkenného Dolu na Rýchorské náměstí v Žacléři je už průjezdná!

Opravou nyní projde úsek od žacléřského nádraží po vlečku Lampertice. Tento úsek bude neprůjezdný až do cca 5. 7. 2020. Objízdná trasa vede opět přes Lampertice a Křenov.Opravou nyní projde úsek od žacléřského nádraží po vlečku Lampertice. tento úsek bude neprůjezdný až do cca 5. 7. 2020. Pokračuje oprava hlavního tahu na Polsko, která začala loni přímo ve městě.

Z důvodu uzavírky dojde v tomto termínu k omezení autobusové dopravy.

Od 18.5. bude stavba pokračovat etapou od vlakového nádraží v Žacléři až po křižovatku II/300 a III/30022.

Pro přímé cesty z Trutnova do Žacléře využijte trasu přes Babí.

 

Výlukový jízdní řád zde:

 

 

Otevírací doba

pondělí zavřeno
úterý   9 - 16
středa   9 - 16
čtvrtek   9 - 16
pátek   9 - 16
sobota      9 - 16
neděle   9 - 16
 

Duben a listopad o víkendech zavřeno.

Kontakty

Rýchorské náměstí 10

542 01 Žacléř

Tel.:   +420 499 739 225

E-mail: muzeum@zacler.cz

www.muzeum-zacler.cz

Aktuální počasí
zdroj: in-pocasi.cz