Aktuálně
< zpět

PLAISIRS DE MUSIQUE

Plaisirs de Musique

Marta Kratochvílová - traverso:

vyučuje ve Strasbourgu a vede masterclass na školách po celé Evropě, koncertuje po celé Evropě s renomovanými orchestry a soubory (české symfonické orchestry, Orchestre d´Harmonie Caecilia Strasbourg, Opereta Strasbourg, Bilitis, Le Parlament de Musique Strasbourg, Bohemia duo...

Jan Kvapil – zobcové flétny:

vystupoval s našimi i zahraničními ansámbly specializovanými na starou hudbu na pódiích u nás, po Evropě i v USA, nahrává pro rozhlas, televizi i vydavatelství, především se však soustřeďuje na pedagogickou činnost - založil První víkendovou školu hry na zobcovou flétnu, dlouho byl uměleckým ředitelem Letní školy staré hudby v Prachaticích, je autorem učebnic pro zobcovou flétnu, vyučuje na Janáčkově konzervatoři a Gymnáziu v Ostravě a na Akademii staré hudby při FFMU Brno.

Jan Čižmář – loutna:

vystupuje po celé Evropě, Asii a USA s renomovanými soubory a orchestry (Royal Concertgebouw Orchestra, Orchestra of the Age of Enlightenment, Orchestra of the 18th century, Collegium 1704, Nederlands Blazers Ensemble, Rotterdam Philharmonic Orchestra atd.). Intenzivně se věnuje i ediční a badatelské činnosti, vyučuje na JAMU a na Akademii staré hudby při FFMU v Brně a vyučuje na masterclass v Evropě i zámoří.

Dalibor Pimek – barokní violoncello:

spolupracuje se soubory zaměřenými na interpretaci staré hudby (Musica Florea, The Czech Ensemble Baroque, Collegium 1704 atd.), se souborem Ensemble Damian se zabývá i hudbou soudobou, působí i jako pedagog.

 

 

Otevírací doba

pondělí zavřeno
úterý 9 - 16
středa 9 - 16
čtvrtek 9 - 16
pátek 9 - 16
sobota    9 - 16
neděle 9 - 16
 

 Duben a listopad o víkendech zavřeno.

 

Kontakty

Rýchorské náměstí 10

542 01 Žacléř

Tel.:   +420 499 739 225

E-mail: muzeum@zacler.cz

www.muzeum-zacler.cz

Aktuální počasí
zdroj: in-pocasi.cz