Aktuálně
< zpět

MARTINA BAČOVÁ housle, MIROSLAV SEKERA klavír 31. 1. 2019

Dobrý den,
jménem Kruhu přátel hudby Vás srdečně zvu na další koncert. Tentokrát to bude vynikající houslistka Martina Bačová a neméně skvělý klavírista Miroslav Sekera.

Již nyní si můžete objednávat vstupenky obvyklým způsobem - e-mailem, telefonem či osobně.


Těším se na setkání
Jiří Jirásek
jirasekza@seznam.cz
tel. 774 032 776

Martina Bačová patří k nejvýraznějším představitelům nastupující umělecké generace. Studovala konzervatoře v Ostravě a v Praze, Fakultu umění v Ostravě, Hochschule für Musik v Drážďanech, získala také stipendium na Cleveland Encore-School for Strings. Je vítězkou prestižních houslových soutěží, její sólové album získalo prestižní britské ocenění International Record Review Outstanding Recording. Vystupuje s významnými orchestry i sólově po celé Evropě, Koreji a USA.


Miroslav Sekera je velmi vyhledávaným klavíristou spolupracujícím s našimi nejlepšími sólisty. Svůj nevšední talent rozvíjel již od tří let. Díky jeho mimořádným schopnostem byl vybrán mj. i do role malého Mozarta oscarového filmu „Amadeus". Je absolventem Pražské konzervatoře a AMU, je vítězem prestižních mezinárodních soutěží u nás i v Evropě, Nahrál již několik ceněných sólových CD u nás a další v USA. Jeho sólové recitály se vždy setkávají s nadšenými ovacemi.

Otevírací doba

pondělí zavřeno
úterý   9 - 16
středa   9 - 16
čtvrtek   9 - 16
pátek   9 - 16
sobota      9 - 16
neděle   9 - 16
 

Duben a listopad o víkendech zavřeno.

Kontakty

Rýchorské náměstí 10

542 01 Žacléř

Tel.:   +420 499 739 225

E-mail: muzeum@zacler.cz

www.muzeum-zacler.cz

Aktuální počasí
zdroj: in-pocasi.cz