Aktuálně
< zpět

SVAZEK MĚST A OBCÍ VYHLAŠUJE - FOTOSOUTĚŽ na facebooku KRKONOŠ

Během jarního a letního období se často vydáváme na výlety. Sluníčko láká za město, do přírody. K řece, rybníku, do lesa, na pěšinky mezi louky, na kopce vysoké i nenáročně oblé, na výšiny, na rozhledny.

Příroda nám nabízí tolik možností, jak obdivovat jarní zeleň trávy a stromů, být užaslí nad blankytně modrou oblohou, anebo čistě bílými oblaky, jak nadýchnout úžasnou vůni čerstvého vlahého jarního či letního vzduchu, potěšit se barvami rozkvetlých keřů a květů.

Česká krajina je bohatá svojí nádhernou přírodou. „Krakonošova zahrada“ nejvyšších českých hor je navíc velmi inspirující. Právě příroda Krkonoš je dalším tématem naší fotosoutěže.

Pokud vyrazíte do hor a jejich podhůří s dětmi, neváhejte zachytit prchavé okamžiky dětství vašich nejmilejších ve sluncem ozářené anebo naopak deštěm či mlhou podbarvené krkonošské krajině. Rádi si vaše fotografie prohlédneme a odměníme je.

 

Pravidla:

·         Začátek soutěže: 18. května 2015

·         Uzávěrka soutěžních materiálů: 31. července 2015

·         Vyhlášení výsledků soutěže: 31. srpna 2015

·         Přihlásit se může kdokoli, věk ani profese není omezena.

·         Soutěž není rozdělena do kategorií.

·         Autor musí společně se soutěžními materiály zaslat i vyplněnou přihlášku do soutěže. Tím dává svolení s možností použití soutěžních fotografií pro účely propagace turistického regionu Krkonoše (web, propagační tiskoviny regionu, apod.).

·         Fotografie musí být pořízena na území regionu Krkonoše a Podkrkonoší, musí být popsána (název místa, popř. název fotografie, jméno autora) a odevzdána v elektronické podobě.

·         Maximální počet soutěžních fotografií na jednu osobu je 5.

·         Fotografie a vyplněná (např. naskenovaná) přihláška s podpisem, musí být odevzdány do uzávěrky v elektronické podobě buď prostřednictvím elektronické pošty s průvodním dopisem na adresu:

o   svazek@krkonose.eu

nebo na CD nebo DVD nosiči, který bude popsaný jménem autora, v obálce a doručený s popisem Krkonoše – Fotosoutěž na níže uvedenou adresu:

o   Krkonoše – svazek měst a obcí

Krkonošská 8

 

543 01 Vrchlabí

Hodnocení:

1.      Porota složená z deseti nezávislých osob bude své favority hodnotit anonymně. Ke každé fotografii bude přiděleno pořadové číslo bez jména autora. Porotci ohodnotí fotografie body od 1 do 10. Ty s největším počtem bodů vyhrávají. V případě shody bodů na prvních třech místech, budou fotografie hodnoceny porotou znovu.

2.      Hodnocení na facebookovém profilu www.facebook.com/Krkonose.eu proběhne od 1. do 31. srpna 2015.

 

Výstupy soutěže:

Fotografie budou zveřejněny na oficiálních internetových stránkách turistického regionu Krkonoše: www.krkonose.eu a na facebookovém profilu www.facebook.com/Krkonose.eu

 

Ceny:

1. cena: Víkendový pobyt se snídaní v Hotelu pod Zvičinou pro 2 osoby, www.hotelpodzvicinou.cz

2. cena: Celodenní vstupné do Aquaparku a Lunaparku pro 2 osoby v Centru Babylon Liberec, www.centrumbabylon.cz

3. cena: Dřevěný Krteček od Detoy z Jiřetína pod Jedlovou, www.detoa.cz

 

Cena facebooku: Krkonošská medovina a tričko s logem Krkonoš od Svazku Krkonoše

Otevírací doba

pondělí zavřeno 
úterý    9-16
středa    9-16
čtvrtek    9-16
pátek    9-16
sobota       9-16
neděle    9-16

V měsících dubnu a listopadu o víkendech zavřeno!

Kontakty

Rýchorské náměstí 10

542 01 Žacléř

Tel.:   +420 499 739 225

E-mail: muzeum@zacler.cz

www.muzeum-zacler.cz

Aktuální počasí
zdroj: in-pocasi.cz