Aktuálně
< zpět

AD VOCEM 4. 10. 2018 v 19 hodin

Sopranistka Eva Kolková je absolventka JAMU Brně (Marta Beňačková) a Conservatorio di Verona, stáž na salzburském Mozarteu. Vystupuje sólově, v operních domech i s komorními soubory po celé Evropě.


Marek Špelina je absolvent Konzervatoře v Plzni na příčnou flétnu, intenzivně se věnuje i zobcovým flétnám a barokní příčné flétně. Vystupuje s renomovanými soubory po celé Evropě, vyučuje na plzeňské konzervatoři a na Mezinárodnní letní škole staré hudby ve Valticích.


Petr Wagner je absolvent Pražské konzervatoře, Univerzity Karlovy, Royal Holloway University of London, Akademie für Alte Musik Dresden a na Královské konzervatoři v Haagu, na violu da gamba vystupuje na světových pódiích sólově i s prestižními komorními soubory. Vyučuje na Masarykově univerzitě v Brně na mistrovských kurzech v Lidzbarku Warminském, Praze, Dusseldorfu a Moskvě.


Přemysl Vacek se zabývá hrou na různé druhy louten a historických strunných nástrojů. Vystupuje sólově i se špičkovými evropskými soubory staré hudby po celé Evropě, jeho nahrávky byly mnohokrát oceněny (Zlatá Harmonie, Diapason, Cannes Classical Award apod.Předprodej vstupenek je již od pondělí, objednávejte obvyklým způsobem.

Předprodej vstupenek:

Jiří Jirásek
jirasekza@seznam.cz
tel. 774 032 776

Otevírací doba

pondělí  zavřeno
úterý  9 - 16
středa  9 - 16
čtvrtek  9 - 16
pátek  9 - 16
sobota  zavřeno
neděle  zavřeno

Duben a listopad o víkendech zavřeno.

V pátek 19. 4. 2019 OTEVŘENO 9-16 h

Kontakty

Rýchorské náměstí 10

542 01 Žacléř

Tel.:   +420 499 739 225

E-mail: muzeum@zacler.cz

www.muzeum-zacler.cz

Aktuální počasí
zdroj: in-pocasi.cz